Штори дизайн та пошиття
Київ
вул. Малевича, 86-Б,
Палац Україна

Іспанська постільна білизна

 > 
 > 
Іспанська постільна білизна
05.02.2020


Зла приказка каже, що іспанці народжуються втомленими. Так це чи не так, але толк у відпочинку і сієсті іспанці знають, як ніхто. #f7941d;"> Care&Share поєднує традиційну іспанську розслабленість і сучасні цінності XXI століття.

Знімок3.JPG

Знімок2.JPG

Кожну наволочку, подушку, підковдру після пошиття проварюють при високій температурі з камінням. Після цього можна бути впевненим, що ваша постільна білизна не сяде після прання на високих температурах. А головне, їх можна гладити, а можна не гладити - вони все одно чудово виглядатимуть.

Знімок4.JPG XXI століття подарувало постільній білизні Care&Share технологічність та екологічність. Не просто сертифікат екологічної безпеки Oeko-Tex100, що гарантує, що після сну на цих простирадлах у вас не виростуть зябра, третя рука та п'яте око. Але й участь у організації Better Cotton Initiative, що в перекладі означає: «люди за етичне ставлення до бавовни».  Компанії, що входять до BCI, зобов'язуються купувати лише ту бавовняну сировину, при вирощуванні та виробництві якої використовується мінімум хімікатів, від яких страждає ґрунт, підземні води, збирачі бавовни, мишки-полівки та комахи, а також не використовується рабська праця (гуглити «збір бавовни» в Узбекистані», наприклад).
Кожен окремий елемент постільного комплекту упакований із сумочку-шоппер у тон. Можна зберігати в них ліжко, а можна ходити з ними в магазин, щоб на запитання касира пакет? відповідати «ні!» і на заздрість усієї черги діставати гарну, яскраву та міцну сумку.

Щоб купити постільну білизну в Києві – приїжджайте в салон штор «Рудий кіт» на вул. Малевича, 86бФотогалерея


Вернуться назад


 
Отримати
консультацію
 
Замовити замір
або дизайн