Штори дизайн та пошиття
Київ
вул. Малевича, 86-Б,
Палац Україна

Пошив штор в Киеве

 > 
 > 
Пошиття штор

Дизайн та пошиття штор -послуги фахівців

Жоден ремонт не можна назвати доконаним, а дизайн - закінченим, якщо в приміщенні не декоровані вікна. Штори є дуже важливим елементом всього ансамблю, можуть створювати необхідний фон, а можуть служити головним акцентом всього декору кімнати. Іноді для того, щоб змінити інтер'єр, достатньо повісити інші штори або гардини, і дорогий ремонт або зміна меблів вже не потрібні.

ПРОФЕСІЙНЕ ПОШИТТЯ Гардін, ШТОР У КИЄВІ

Купити гардини часто буває непросто, можна швидко заплутатися у сучасному різноманітті вибору. Для зручності покупців наш сайт оснащений категоріями для вибору, у нас можна знайти фіранки для будь-якої кімнати або офісного приміщення. Що ж до самого дизайну, то тут вже варто задуматися над вибором штор разом із професіоналом. Щоб отримати консультацію, достатньо вказати своє ім'я та контактний телефон прямо на сайті. Наші фахівці допоможуть не тільки вибрати тип виробу, який найкраще доповнить образ вашої кімнати, а й порекомендує аксесуари до них.

Вигадали щось особливе для свого інтер'єру і хочете замовити пошиття? Київ, вул. Ломоносова, 60/5 – адреса, де всі ваші ідеї знайдуть реалізацію у досвідчених руках наших майстрів. Ми надаємо як консультації щодо вибору тканини, так і послуги досвідченого дизайнера, який познайомить з усіма особливостями та найдрібнішими нюансами, пов'язаними з підбором карнизу, вибором моделі – класичної, японської, ламбрекену тощо. При цьому важливо просто підібрати відповідність тканини обраному задуму, але і врахувати практичні аспекти - адже делікатні тканини можуть бути зіпсовані неправильним пранням. Наші фахівці обов'язково нададуть повну консультацію щодо догляду за ними.

Пошиття штор - 5 ПРИЧИН ВИБРАТИ САЛОН «РУЖИЙ КІТ»

Ми працюємо для того, щоб ви відчували себе затишно у своїй квартирі або офісі. «Рудий кіт» створить настрій і намагатиметься передати вам заряд позитиву. Наші вироби – це витвори мистецтва, які просто зобов'язані прикрасити вікна.

Чому пошиття штор варто замовити саме у нас:

  • Досвід роботи - наш колектив уже давно спрацьовано. Кожен співробітник має багаторічний досвід роботи у своїй сфері, професійний смак та всі необхідні навички;
  • Наявність складських приміщень. Ви можете не переживати про те, що необхідної моделі чи тканини не виявиться в наявності – ми постійно поповнюємо закупівлі, і у нас є, де розмістити як готові вироби, так і матеріали;
  • Висока якість виконання будь-якого замовлення. Великий досвід роботи та висока кваліфікація співробітників дозволяють якісно виконувати замовлення будь-якої складності;
  • Послуги дизайнера. Скористайтеся послугами дизайнера як онлайн, безпосередньо по телефону в процесі перегляду сайту або замовте виїзд фахівця додому або на виробництво;
  • Послуги замірника. Оскільки ми пропонуємо декорування вікон «під ключ», виклик замірника – це те, з чого починається весь процес пошиття штор.

Розцінки пошиття - ціна за метр у Києві

Ще один важливий аспект, на який слід звернути увагу, - це вартість виробу. Ціна дизайну та пошиття на замовлення в нашому салоні буде завжди демократичною. Навіть якщо ви не маєте великої суми, ми знайдемо для вас рішення. Таке збалансоване поєднання вартості та якості ви знайдете лише у нас!

Точну суму виробу на замовлення ви зможете дізнатися у наших фахівців, виходячи з особливостей замовлення. Вона залежить від виду тканини, складності робіт розкрою та пошиття, обсягу роботи.

У 2017 році середній чек за одне вікно у нашому салоні був 6270 грн. При цьому хтось замовляв економ-варіант за 1 253 грн./вікно, а хтось вибирав шовковий італійський оксамит з шовковою французькою тасьмою, і голландський карниз, підключений до системи «розумний дім» – сумарно це коштувало 78 529 грн./вікно.

Скільки коштує пошиття штор у Києві?

Виїзд дизайнера/монтажника на замір по Києву - 500 грн, які йдуть в аванс при оформленні замовлення;
Монтаж римських/рулонних штор на зварю:120 грн/шт;
Монтаж карнизу –120 грн/м.п;

 
Отримати
консультацію
 
Замовити замір
або дизайн