Штори дизайн та пошиття
Київ
вул. Малевича, 86-Б,
Палац Україна

Услуги

 > 
Услуги
Дизайн та підбір тканини

Підбираючи тканини для штор, Необхідно враховувати і естетичні, і практичні властивості тканини. Кожен рік колекції оновлюються, якісь структури та кольори тканин для штор піднімаються на гребінь хвилі, якісь втрачають актуальність чи зовсім зникають із каталогів. Але крім краси, малюнка, сполучності з конкретним інтер'єром тканини для штор мають ще багато нюансів: Які складки вона створить? як погладити штори з цього матеріалу? як ці штори прати? наскільки швидко вони вигорять? з яким коефіцієнтом шити? яку тканину-компаньйон підібрати? 

Кожна тканина має свої особливості, і не враховуючи цього, ми ризикуємо витратити гроші на несмак, або безнадійно зіпсувати дорогий виріб під час чищення або сезонного зберігання.

Тому краще довірити вибір фахівцю. В арсеналі дизайнерів салону штор «Рудий кіт» є всі необхідні знання про сучасну інтер'єрній моді, він з легкістю підготує ескізу, підбере тканину, позбавить вас від можливих розчарувань. Та й ваші уявлення про те, що таке справжній стиль, стануть значно ширшими. 

Вартості тканин, які ви можете знайти в салоні штор "Рудий кіт" у Києві:

 • турецькі гардини – від 220 грн/м.п;
 • турецькі тканини для штор – від 420 грн/м.< b>п;
 • європейські гардини – від 704 грн/м.п;
 • європейські тканини для штор - від 736 грн/м.п;
 • турецька тканина-блекаут – від 540 грн/м.п;
 • європейська тканина-блекаут - від 890 890 грн/м.п .

Робота зі створення ескізу штор та підбору тканини для штор - безкоштовні.

Виклик дизайнера

Який карниз вибрати і де встановити його – на стелю чи стіну? А якщо стеля нестандартна чи вікно складної форми? Який відтінок тканини для штор вибрати, щоб штори гармонували і з кольором стін, і з диванною оббивкою? Яку модель пошити, і скільки для цього потрібно тканини? І що саме вибрати для захисту від сонця - класичні штори або рулонні жалюзі
Без допомоги професійного дизайнера тут не обійтися. Тим більше, що звертаючись до нього порадою, ви заощаджуєте час та зусилля. Адже всі необхідні зразки тканин у нього при собі, і ви разом зможете визначитися з вибором найбільше. Крім цього, він правильно зробить всі необхідні виміри і, якщо знадобиться, запропонує нестандартні рішення.

Виїзд дизайнера коштує 300 грн, які йдуть в аванс під час оформлення замовлення

Викликати дизайнера

044-466-59-00;
068-65-99-743;
063-690-13-63.

Замір та монтаж

Існує близько 30 видів механізмів сонцезахисних систем та близько 20 видів карнизів. Щоб розібратися в цьому різноманітті, вам може знадобитися допомога вузького фахівця, який досконало знає асортимент різних виробників, особливості монтажу, а також правила експлуатації кожної системи. Він прийде вчасно, все швидко та вправно змонтує, прибере за собою та надасть на свою роботу гарантію. Так ви  убезпечте себе від невдач і будете впевнені, що карниз не обрушиться під вагою штор через два місяці, а рулонні жалюзі прослужать вам довгі роки.

 • Виїзд замірника коштує 300 грн, які плюсуються до суми авансу при оформленні замовлення.
 • Монтаж римських штор/рулонних штор - від < b>120 грн/шт;
 • Монтаж карнизу – 150 грн/м.п;
 • Навішування штор/гардин – від 80 грн/м.п;
 • Навішування римських штор від 150 грн.
Викликати замірника
044-466-59-00;
068-659-97-43;
063-690-13-63.

Хімчистка

З часом улюблені штори набираються пилом і сторонніми запахами, мнуться, втрачають початкову елегантність і можуть стати небезпечним для здоров'я пилозбірником. Невдале прання або прасування може безповоротно зіпсувати дорогі штори, якщо вони пошиті з натурального льону або бавовни, що дає при пранні усадку. Ви, наприклад, можете не врахувати того, що оксамитова штора безповоротно заблисне під праскою або зламається під час сушіння і прасування. Ну а шовку так і взагалі протипоказане прання.

Щоб позбутися зайвого головного болю, зверніться до наших фахівців, які вміють обходитися з різними тканинами делікатним чином. Отримавши свої улюблені штори вже випраними, випрасуваними та оновленими, ви зрозумієте, що зробили правильний вибір, вирішивши звернутися до професіоналів. Зняття та навішування штор також входить до наших обов'язків.

044-466-59-00;
068-659-97-43;
063-690-13-63.

 
Отримати
консультацію
 
Замовити замір
або дизайн