Штори дизайн та пошиття
Київ
вул. Малевича, 86-Б,
Палац Україна

Нові колекції тканин для штор 2020 року

 > 
 > 
Нові колекції тканин для штор 2020 року
Нові колекції тканин для штор 2020 року 03.09.2020 До офіційного представлення колекцій інтер'єрних тканин осінь-зима 2021 року залишилося менше тижня, і ми раді представити нові каталоги, створені командою дизайнерів Prestigious Textiles.
Цього сезону об'єднав несумісне: каталоги тканин грають на контрастах. У них є барвисті геометричні фігури в стилі Піта Мондріана, шикарний оксамит з ботанічними мотивами в стилі ар-нуво, ніжна легеня тропіків. У цій добірці розкриваються головні тенденції у сучасному інтер'єрному дизайні: плавний перехід від мінімалізму та лофта до розкоші арт-деко.

Modern Muse

Натхненна світлими, пронизаними літнім сонцем просторами, Modern Muse  наповнена грайливими, яскравими кольоровими блоками, сміливими геометричними фігурами, мерехтливою грою фактур. При створенні штор та оббивок для каталогу Modern Muse дизайнери черпали натхнення в картинах Піта Мондріана, у великомасштабному інтер'єрному живописі мід-сенчері, в ретро-каталогах. У результаті вийшла колекція, яка переосмислює філософію середини ХХ століття крізь призму 20-х років XIX століття.

Далекі береги.

Колекція інтер'єрних тканин надихається вальяжними, жаркими, золотистими Гаваями. Дизайнери втілили відчуття лінивої розслабленості тропічних лісів, м'яких пляжів, могутнього, теплого океану та безкраїх горизонтів.  Оптимістична колекція Maui по-новому переосмислює поєднання класичних флористичних мотивів з тропічними принтами та монохромною кольоровою гамою. Все разом створює спокійний житловий простір, який захистить від суєти великого міста, і допоможе перезарядити батарейки після напруженого дня.


Нічні квіти

Насичені кольори і великий малюнок залишаються на вістрі інтер'єрних трендів у 2021 році. Вибагливі переплетення квітів і листя, що розквітають на темному, розкішному оксамиті, створює актуальну в наш час максималістську атмосферу. Колекція інтер'єрних тканин Copper Falls пропонує дизайнерам створити атмосферу шику та надмірності, притаманну інтер'єрам ар-деко. Для цього в колекції тканин для штор представлені металізовані шиніли, оксамит для оббивки, тонко опрацьовані ботанічні малюнки. Ефектні меблі, обиті велюром глибоких, насичених кольорів, штори з поверхнею, що імітує мармур, - все разом створює вражаюче розкішну атмосферу. 


Вернуться назад


 
Отримати
консультацію
 
Замовити замір
або дизайн